čtvrtek 6. prosince 2012

DAY FOUR

Ahojte :))))

K mému překvapení se  držím už čtvrtý den :))) Jsem tak rááááda !!!!!

Dnes jsem toho moc nedělala, spíš jsem se válela... no, však mám lenošný týden.... :D Jsem doma a "odpočívám"... :D :D Zítra se vydávám do města a ne do jednoho....Čekají mě nákupy !!! Teda vánočních dárků pro mamku, protože pro mamku jsem letos Ježíšek já, chlapi těm užitečnejm dárkům vůbec nerozumí..... :D  :DS pitným režimem jsem se dnes sice polepšila, ale jen o 0,5 litru :-(( ajé.... :D
Takže celkové tekutiny: 1 litr vody

Od zítra začnu přidávat zase jídelníčky, budu se snažit fotojídelníčky, jako o prázdninách (kteří si můj blog pamatují ještě před mým "panickým" zásahem --> kompletní vymazání článků...)
Jak jsem už psala, tak bych mohla přidat ty staré články, kde je komplet vše, jak jsem začínala a tak, ale to jen, pokud to budete chtít :)))) 

Dnes jsem opět na facebooku objevila tyto nádherné kousky !! :


AAAAA, přišel nám nějakej slevovej kupon do drogérky, takže se půjdu ještě zítra pokouknout, co by se mi asi tak hodilo..... :D 


Holky, to jsou nádherný vlasy !!! Ještě mi narůst tak 30 cm, tak je mám taky.... :D  :))

Půjdu se pokouknout zase po nějakých dalších motivačních videích, je to perfektní, taky bych chtěla najít nějaké blogy, kde hubnou slečny se stejnými parametry, jako mám já.... :D Bavili jsme se o tom s Adélkou, takže hledáme, hledáme :)))) 

ÚSMĚV : 

Vaše     Tesh

3 komentáře:

  1. To je teda "hároš" :D Všechno bude, neboj :)
    Ty béžové šaty, to je přesně pro mě, božký :) Drž se !!!

    OdpovědětVymazat
  2. Držím se, teda držíme se !!!! ;) Ne??!! :D

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mi dělají velikou radost =)
Díky =)